Skocz do zawartości


Najczęstsze Pytania!!! Zajrzyj zanim zadasz pytanie!!!


  • Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
Brak odpowiedzi na ten temat

#1 real-JuniorWB3

real-JuniorWB3

    Wtajemniczony

  • Members
  • 67 postów

Napisany 20 maj 2007 - 12:17

Jestem niepełnoletni. Czy mogę zrobić cykl z użyciem sterydów??

Nie zdecydowanie nie!! Sterydów nie powinno się brać przed ukończeniem 21-ego roku życia, ponieważ tym wieku nasz układ hormonalny się normuje. Stosują środki SAA przed ukończeniem 21-ego roku życia możemy sobie wyrządzić krzywdę!! SAA może mieć a duży wpływ na nasz układ hormonalny, co w przyszłości może skutkować obniżoną potencją lub też bezpłodnością. Cykl z użyciem SAA może zahamować również nasz wzrost.


Czy sterydy pomogą mi w moich codziennych problemach??

Nie. Sterydy to nie złote lekarstwo na nasze kompleksy. Są to wysoko hormonalne środki które podnoszą syntezę białek. Lecz tak naprawdę to dopiero czubek góry same sterydy dużo nam nie dadzą!! W cyklach z użyciem SAA bardzo ważną role odgrywa dieta gdyż musimy dostarczyć naszemu organizmowi odpowiednią ilość białka tłuszczy czy też węglowodanów. Same sterydy nie sprawią, że będziemy wielcy i niepokonani!! To będzie chwilowy efekt, lecz on minie i przez to możemy wpaść w naprawdę poważną depresje.


Zacząłem trenować chodzę na siłownie 3 miesiące chce zrobić cykl z metki mogę??

Nie z takim stażem możesz sięgnąć po jakieś gajnery… Sterydy zażywa się gdy osiągnęło się pewien poziom rozwinięcia naszej muskulatury i który jest nam ciężko „przeskoczyć” na np. samej diecie lub też suplementacji


Jakich efektów mogę się spodziewać po cyklu np. z metki??

Tego nie jesteśmy Ci w stanie powiedzieć. Jest to sprawa indywidualna każdego każdego nas. Każdy organizm reaguje inaczej na SAA. Np. jeden zrobi na 100tab metki 6kg masy a inny tylko 2kg to wcale nie oznacza że dostałeś lipny towar. Na nasze przyrosty wpływają takie czynniki jak ciężki trening z odpowiednią ilością regeneracji, dieta, suplementacja(nieobowiązkowa podczas cyklu chodź warto ją dodać) i różnego typu witaminy.


Czego potrzebuje, aby przywrócić naturalny poziom testosteronu??

Po cyklu nasz organizm nie produkuje hormonów płciowych. Aby zminimalizować spadki i utrzymać się w dobrej kondycji psychicznej i fizycznej musimy zarzyć clomid lub też Nolvadex, środki te pomogą przywrócić poziom testosteronu z przed cyklu w naszym organizmie. Możliwe jest też że zauważysz że twoją jądra się skurczyły w taki wypadku będziesz musiał sięgnąc po HCG

Nie posiadam clomidu ani nolvadexu mogę zrobić cykl??

Możesz ale na własną odpowiedzialność. Istnieje możliwość, iż po cyklu stracisz prawie 100% efektów uzyskanych na dopingu. Minie długi okres zanim twój organizm powróci do równowagi hormonalnej. A jeśli wynikła apotrofia jąder (czyt. Kurczenie) i nie użyłeś HCG może być na nie odwracalna. Sterydy to środki nie dla amatorów.
PAMIĘTAJ: jeśli chcesz zrobić cykl zrób go z głową!!!!! W tym temacie koszty się nie liczą liczy się twoje zdrowie!!


Czy mogę pić alkohol podczas cyklu??

Możesz prawdopodobnie nie ograniczy on twoich przyrostów. Nie zaleca się go sporzywac podczas cyklu ponieważ obciąża on wątrobę, która i tak ma co robić. Wątrobę mamy jedną, więc uważajmy co robimy.


Kiedy ile i jak długo stosować CLOMID/NOLVADEX??

Zależy to o środków, które użyłeś w swoim cyklu.


Czy stane się agresywny po cyklu??

Nie! Badania udowodniło to iż podawanie mężczyzną testosteronu nie powoduje wzrostu agresywności. Lecz możliwe iż podawanie testosteronu osobom z zaburzeniami psychicznymi spowoduje wzrost ich agresywności.


Czy taki środek jak winstrol lub też testosteron propionat sprawi że się wyrzeźbię uzyskam tzn efekt „pocięcia ciała”?

Nie!!! Preparaty te stosuje się głównie do utrzymania czystej masy mięśniowej. Aby się wyrzeźbić musimy ograniczyć węlge i utrzymać dość wysoki poziom białka. Do tego dodać aeroby np. bieganie pływanie jeżdżenie na rowerze rowerze oczywiście musi być zastosowany odpowiedni trening na redukcje.

Jaki jest najmocniejszy steryd dostępny na rynku??

Dziwne pytanie!! Wszystkie sterydy są mocne i możemy zrobić na nich wielką mase!! Chodź są takie co się nie co wyróżniają jednym z takich środków jest tzw. Antek (czyt. Anapolon) bardzo mocny środek. Odradzam amatorom środek przeznaczony dla osób mocno zaawansowanych (czyt. Profesjonalistów)


Czy kłócie w partie, które są naszym priorytetem dadzą nam większe efekty?

Nie!! Miejsce, w które wbijamy sok nie ma znaczenia!! Jest to mit przekazywany z ręki na rękę w domowych siłowniach!!


Czy środki doustne SAA bespiczeniejsze od iniekcyjnych?

Nie! Jest to sprawa dośc sporna, ale trzeba zauważyć że środki doustne są o wiele bardziej toksyczne niż iniekcyjne.

Co to jest Ginekomastia?

Jest to rozrost tkanki piersiowej u mężczynz. Jest on spowodowany estrogenami. Nasza klatka nie prezentuje się okazale. Sutki odstają od ciała. Nasza klatka piersiowa przypomina klatkę piersiową kobiety

Jak robić zastrzyk i jakich igieł używać?

Do nabierania "soku" uzywaj zawsze większej igły 0,7-0,9 do wstrzykiwania w mięsień w zależności od sterydu jaki posiadasz 0,6-0,7 mniejsza igła sprawi iż nie poczujesz za bardzo nakłucia. Przed wbiciem igły rozluźnij się, nie napinaj mięśnia. Następnie bo zrobieniu zastrzyku miejsce iniekcji zdezynfekuj wacikiem z spirytusem. Ważna sprawa jesli zaciągniesztłoczek i do strzykawki nabijesz krew zmień miejsce iniekcji prawdopodobnie przkułes jakieś naczynie krwionosne..


HCG- jak, kiedy i dlaczego??

HCG stosuje sie w wypadku wystąpienia apotrofi jąder (czyt. skurczenia się) HCG otrzymujemy w postaci dwuch ampułek. W jednej znajduje sie rozpuszczalnik a w drugiej niała substancja. HCG mieszamy wtłaczając rozpuszczalnik do ampułki z białą substancją. Jeśli mamy juz HCG w strzykawce zmieszane należy przechowywac je w lodówce. Pamietaj samo HCG nie przywruci naturalnego poziomu testosteronu. Nalezy posiadać zawsze clomid/nolvadex. Hcg bierzemy przed rozpoczęciem PCT na clomidzie lub nolvadexie

Autor: JuniorWB3
0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników


Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Turo1002 : (04 styczeń 2020 - 12:36 ) 2020 bum
@  Telkontar : (19 październik 2017 - 11:21 ) Ihaaaaaa
@  Olszak2017 : (13 luty 2017 - 01:51 ) Cześć wszystkim widze, że już nikt chyba tutaj nie zagląda
@  Miras : (27 listopad 2016 - 00:02 ) I ja:)
@  ZeHir : (13 listopad 2016 - 21:03 ) Ja czasem sprawdzic czy cos sie dzieje ale jednak nic:)pzdr Kowal :)
@  Kowal : (04 lipiec 2016 - 13:12 ) Ktoś tu jeszcze zagląda ?
@  C1nas : (21 listopad 2015 - 21:56 ) co jest forum calkowicie umarlo
@  Turo1002 : (14 wrzesień 2015 - 00:52 ) siema siema
@  Mestes : (19 maj 2015 - 19:53 ) Aleee pustoo, dawno tu się nie było
@  dominikos12 : (29 lipiec 2014 - 14:07 ) Siema, powiedzcie mi czy jest jakiś sposób na ten okrutny smak BCAA x-tra Lemon z Activlab, bo po dwóch porcjach mnie już mdli -,-
@  waski : (06 marzec 2014 - 15:37 ) Ja mam pytanie gdzie sa archiwa dziennikow
@  Olszak : (16 luty 2014 - 20:28 ) wy też nie możecie dodać zdjęcia ? wyskakuje błąd serwera...
@  Olszak : (16 luty 2014 - 20:28 ) siemka
@  Buncol : (23 styczeń 2014 - 21:05 ) Odnośnie spamu, to pojawia się on ponieważ nie wszystkie konta spamerów zostały jeszcze wyłapane. Nowi się już raczej nie rejestrują.
@  23Viper23 : (11 styczeń 2014 - 11:34 ) czy nie idzie nic zrobić by ochronic forum przed spamem?
@  waski : (08 styczeń 2014 - 18:06 ) Znowu spam :/
@  grzegorzy169 : (29 grudzień 2013 - 13:32 ) Szukam treningu na poprawę wycisku. Kiedyś był a teraz jakoś nie mogę znaleźć
@  grzegorzy169 : (29 grudzień 2013 - 13:29 ) Witam wszystkich
@  Kronos94 : (29 grudzień 2013 - 08:00 ) rzuci ktoś okiem?
@  Kronos94 : (29 grudzień 2013 - 08:00 ) http://www.atleci.pl...94/#entry150276