Skocz do zawartości

NBA Playoffs 2008

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi na ten temat

#1 INEED-

INEED-

Moderator - Ekspert Triceps.pl

• Moderators
  • 1194 postów
  • LocationK-n

Napisany 01 kwiecień 2008 - 14:13

Otwarta dyskusja- wasze typy i szanse zespołów.

Oczywiście numerem jeden są Boston Celtics, którzy z Garnett'em, Pierce'm i Ray'em Allen'em masz najlepszy rekord w sezonie regularnym i nikt już ich nie wyprzedzi nie tylko na wschodzie, ale także w całej lidze.
Oceniając szansę innych trzeba wspomnieć o rywalizacji na zachodzie, która jest zacięta w tym sezonie jak nigdy wcześniej, wschód poza 4 drużynami nie istnieje.
Kolejno zespoły wg.mnie:
New Orleans Hornets - rewelacja sezonu zdecydowanie, mogą być bardzo grożni, szczególnie kiedy Paul będzie miał ze sobą wsparcie ze strony West'a, Chandler'a i reszty drużyny.
San Antoniu Spurs - żelazna strategia Popovich'a i solidne wykonanie Tim'a Duncan'a i spółki, jeden z najregularniejszych i najpewniejszych zespołów, napewno będą sie liczyć.
Phoenix Suns - Shaq z Nash'em i Stoudemire'm tworzą naprawdę silny i nieprzewidywalny zespół, można się po nich wszystkiego spodziewać.
Houston Rockets - juz teraz grają świetnie, a z Ming'iem który wróci po kontuzji mogą aspirować do tytułu.
Detroit Pistons - jeden z najbardziej zgranych i równych zespołów, w tym sezonie cenieni sa szczególnie za ławkę rezerwowych.
Orlando Magic - młody i nieobliczalny zespół z centrem numer jeden w tym sezonie - Dwight'em Howard'em
Cleveland Cavaliers - LeBron James jest wielka gwiazdą ale potrzebuje wsparcia ze strony kolegów z zespołu, jeżeli je uzyska mogą być grożni.
Utah Jazz, Dallas Maverics, Washington Wizards Denver Nuggets - w tym sezonie poniżej oczekiwań, wg mnie nie zajdą daleko.
LA Lakers - moi faworyci, jestem za nim duchem jak zawsze ale w tym sezonie nareszcie mają realne szanse na tytuł, jedyny problem - kontuzje. W pełnym składzie wg. mnie będą najlepsi kadrowo, Bynum, Gasol, Odom, Fisher no i oczywiście Kobe Bryant, najlepszy zawodnik w lidze. Nie można zapomnieć o rezerwie, gdzie jeziorowcy mają takich zawodników jak Radmanović, Ariza, Farmar, Vujacić czy Turiaf. w innych zespołach znależli by pewnie miejsca w podstawowych piątkach i to pokazuje jak silni są w tym roku Lakers'i.

Jako że League pass nie działa już wiec oto link do strony z meczami uzupełnianymi na drugi dzień po ich rozegraniu:
http://www.janeirona...om/archive.html
Mecze najlepiej otwierać w Firefox'ie i klikać link to the game lub kopiowac link do WMP.
Niestety na stronie znależć można mecze jedynie z komercyjnych stacji, więc mecze transmitowane np. na ESPN sie tu nie pojawia, wtedy polecam szukać gdzie indziej, np. na bardzo szybkich torrentach z koszykówka - Davka lub manulanie w Googlach

Pozdro i zapraszam do dyskusji.
DZ DZ
        DZIADZIO

#2 neradestyx

neradestyx

Moderator Treningu

• Moderators
  • 2877 postów
  • LocationŁącza (Gliwice)

Napisany 01 kwiecień 2008 - 16:34

San Antoniu Spurs moi faworyci.  Nie ma na razie co dyskutować bo czas pokaże kto Nas jeszcze zaskoczy... Uważam że fajnie byłoby gdyby zaskoczył   Nas jakiś ""Czarny Koń"" to na pewno wniosłoby dużo emocji
...Kazdy ma chwile, ze by to wszystko jeb**l i patrzy w lustro jak lzy mu ciekna, ale go nie razi swiatlo, to razi swiat co upokaza, uczucia zamraza, takie sytuacje stwarza, ze masz wszystkiego dosyc, ile mozna od zycia w serce przyjmowac ciosy...

#3 Telkontar

Telkontar

• Moderators
  • 8484 postów
  • LocationBiałystok

Napisany 01 kwiecień 2008 - 20:21

Ja to ostatnie lata w NBA sie zaniedbalem i teraz wyskakuja tkaie kwiatki ze pierwszo slysze o Shaqu w Sunsach i Garnecie w Celtach. Ale ten ostatni transfer bardzo mnie cieszy. To jest jeden z najzdolniejszych zawodnikow w lidze i krewm nie zalewala gdy widzialem jak wrecz sie dusi w Minnesocie (slaby sklad, beznadziejna polityka transferowa). Wiec to chyba jasne ze mimo obecnego maerstwa w tym temacie, kibicuje ekipie z Bostonu.
Jestem sezonowcem. Mój sezon trwa już piąty rok.

#4 drSic

drSic

Suchoklates

• Members
  • 128 postów

Napisany 19 czerwiec 2008 - 17:12

No i Boston mistrzem.

#5 Telkontar

Telkontar

• Moderators
  • 8484 postów
  • LocationBiałystok

Napisany 19 czerwiec 2008 - 18:47

I dobrze, Lakers to panienki i nareszczie Garnet cos wygral.
Jestem sezonowcem. Mój sezon trwa już piąty rok.

#6 INEED-

INEED-

• Moderators
  • 1194 postów
  • LocationK-n

Napisany 20 czerwiec 2008 - 11:14

Ta panienki, Gasol dal dupy bo wlasnie tak gral, ale Kobe, Lamar i Derek zagrali dobre finaly, ale przegrali na tablicach i rezerwa. za rok z prawdziwym centrem, Bynum'em po kontuzji i Ariza wpelni sil, ktory jest pierwszym wchodzacym z lawki, zniszcza wszystkich.
A w tych finalach to ja niewiem co Vujacic odpierdalal, normalnie gral jak pizda, 3/20 pewnie grzez rzutow z gry mial srednio i tak napierdalal na pale.
Ale coz

Go Lakers !
DZ DZ
        DZIADZIO

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Telkontar : (19 październik 2017 - 11:21 ) Ihaaaaaa
@  Olszak2017 : (13 luty 2017 - 01:51 ) Cześć wszystkim widze, że już nikt chyba tutaj nie zagląda
@  Miras : (27 listopad 2016 - 00:02 ) I ja:)
@  ZeHir : (13 listopad 2016 - 21:03 ) Ja czasem sprawdzic czy cos sie dzieje ale jednak nic:)pzdr Kowal :)
@  Kowal : (04 lipiec 2016 - 13:12 ) Ktoś tu jeszcze zagląda ?
@  C1nas : (21 listopad 2015 - 21:56 ) co jest forum calkowicie umarlo
@  Turo1002 : (14 wrzesień 2015 - 00:52 ) siema siema
@  Mestes : (19 maj 2015 - 19:53 ) Aleee pustoo, dawno tu się nie było
@  dominikos12 : (29 lipiec 2014 - 14:07 ) Siema, powiedzcie mi czy jest jakiś sposób na ten okrutny smak BCAA x-tra Lemon z Activlab, bo po dwóch porcjach mnie już mdli -,-
@  waski : (06 marzec 2014 - 15:37 ) Ja mam pytanie gdzie sa archiwa dziennikow
@  Olszak : (16 luty 2014 - 20:28 ) wy też nie możecie dodać zdjęcia ? wyskakuje błąd serwera...
@  Olszak : (16 luty 2014 - 20:28 ) siemka
@  Buncol : (23 styczeń 2014 - 21:05 ) Odnośnie spamu, to pojawia się on ponieważ nie wszystkie konta spamerów zostały jeszcze wyłapane. Nowi się już raczej nie rejestrują.
@  23Viper23 : (11 styczeń 2014 - 11:34 ) czy nie idzie nic zrobić by ochronic forum przed spamem?
@  waski : (08 styczeń 2014 - 18:06 ) Znowu spam :/
@  grzegorzy169 : (29 grudzień 2013 - 13:32 ) Szukam treningu na poprawę wycisku. Kiedyś był a teraz jakoś nie mogę znaleźć
@  grzegorzy169 : (29 grudzień 2013 - 13:29 ) Witam wszystkich
@  Kronos94 : (29 grudzień 2013 - 08:00 ) rzuci ktoś okiem?
@  Kronos94 : (29 grudzień 2013 - 08:00 ) http://www.atleci.pl...94/#entry150276
@  waski : (26 grudzień 2013 - 10:57 ) Znowu spam :/