Skocz do zawartości

meta podejscie drugie

• Proszę się zalogować aby odpowiedzieć
7 odpowiedzi na ten temat

#1 Dj.RaDo

Dj.RaDo

Koksik

• Members
  • 346 postów
  • LocationPłock/Warszawa

Napisany 07 październik 2011 - 23:19

Witam. Na poczatek pytanie co sadzicie o mecie z EAP z holandii?

Zamierzam zrobic 6 tyg na zwyklym mono w dwoch ostatnich tygodniach wejsc juz na mete. chce zrobic na niej 5 tyg.  
1 tyd. 15ed
2 tyd. 20ed
3 tyd. 25ed
4 tyd. 20ed
5 tyd. 15ed
w ostatnim tyg wejsc na mesomorpha np z jablczanem. i jechac tak 4tyg. I akurat zamkne sie z tym do konca roku :D

Co o tym sadzicie? Troche przekombinowalem ale jestem ciekaw co z tego wyjdzie. Mala przerwa wychodzi miedzy mono a meso z jablkiem.
jezeli cos robisz to staraj sie to robic jak najlepiej potrafisz

#2 Niszczyciel

Niszczyciel

Mnich

• VIP
  • 4905 postów

Napisany 08 październik 2011 - 23:46

1 tyd. 20ed
2 tyd. 20ed
3 tyd. 20ed
4 tyd. 20ed
5 tyd. 20ed
Jak nie będzie klepało to 25-30mg. Mety nie znam co napisałeś.

#3 Dj.RaDo

Dj.RaDo

Koksik

• Members
  • 346 postów
  • LocationPłock/Warszawa

Napisany 09 październik 2011 - 23:43

jakies opinie co do cyklu?
jezeli cos robisz to staraj sie to robic jak najlepiej potrafisz

#4 Niszczyciel

Niszczyciel

Mnich

• VIP
  • 4905 postów

Napisany 10 październik 2011 - 06:27

Tak, będzie pierdolnięcie :D
Clom przez dwa dni po dwie tabletki później już po jednej, jeden liść wystarczy. Mieć jakiegoś tamoxa czy coś tam w razie wystąpienia gino.

#5 neradestyx

neradestyx

Moderator Treningu

• Moderators
  • 2877 postów
  • LocationŁącza (Gliwice)

Napisany 10 październik 2011 - 07:13

15 Ed przy metkach under to za małe stężenie bo zazwyczaj nie ma 100% które podają.   Często jest tak ze 30-stka  odpowiada tak na prawdę 20-stce.

EAP zbiera dobre opinie i ludzię są zadowoleni
...Kazdy ma chwile, ze by to wszystko jeb**l i patrzy w lustro jak lzy mu ciekna, ale go nie razi swiatlo, to razi swiat co upokaza, uczucia zamraza, takie sytuacje stwarza, ze masz wszystkiego dosyc, ile mozna od zycia w serce przyjmowac ciosy...

#6 Krystiano

Krystiano

Suchoklates

• Members
  • 135 postów
  • Locationwawa

Napisany 10 październik 2011 - 14:08

ehh meta meta ja to sam niewiem co o niej mysleć .

sam niewiem co wybrać , czy meczyć cykl na suplach czy dać sobie wlasnie mety.

brać brałem ale z 3 lata temu i pamietam ze siła ładnie szła , ale pod koniec cyklu przychorowałem i tak sie skurczyłem ze kazdy mi mowil co mi sie stało

niewiem sam czy tak jak kolega dać sobie cykl z mety , ale z drugiej strony cholernie sie boje tych spadków, poprostu niewiem jak moj organizm zareaguje .... bo jak zle to pare miesiecy treningów w plecy ...

dobrze nera pisze daj lepiej troche wiecej mg i obserwuj

i pamietaj caly czas o profilaktyce zeby jakiejs choroby nie zlapać bo klapa bedzie :)

#7 neradestyx

neradestyx

Moderator Treningu

• Moderators
  • 2877 postów
  • LocationŁącza (Gliwice)

Napisany 10 październik 2011 - 22:41

Spadki to tak na prawdę tylko zmniejszająca się retencja wody. Każdy uwielbia na metce, omce,dece  i paru innych cukierkach mocno ciągnących wodę ten efekt ""napompowania"" który tak na prawdę jest tylko niczym innym jak zwykłą wodą wiążącą się w organizmie aczkolwiek BARDZO POTRZEBNĄ!!  

Jesteśmy na cyklu mocno aromatyzującym i utrzymujemy np 40% bo tak na prawdę niestety 60% odparowało-wody. Ale wiem jak to jest wkurwiające dla niektórych kiedy słyszą ""ej stary masz spadki"" i jak laikowi wytłumaczyć że zbudowało się np 3kg masy w barkach itp która została ale np 4kg wody poszło w piz..  gdzie tak na prawdę jesteśmy i tak i tak na plus i to duży aczkolwiek wizualnie się ""skurczyliśmy""

bo jak zle to pare miesiecy treningów w plecy ...

Krystiano
  Teraz już rozumiesz dlaczego nie będziesz parę miesięcy w plecy?? Pójdziesz i tak i tak do przodu wagowo ale musisz się liczyć ze to co jest tylko wodą odejdzie, a to co mięśniem jak zadbasz o niego to zostanie.

Dopóki się ktoś nie pogodzi z tym że wydaję grubą kasę na cykl robi ileś tam kg, jest napuchnięty jak ropucha,wygląda wizualnie 2x potężniej (5kg+ na ciele to duża różnica zauważalna gołym okiem bo woda zbiera się wszędzie) a po cyklu okazuje się ze zostaje z tego z 30% i niektórzy nie potrafią się psychicznie pogodzić i albo dalej ciągną stuff albo małe depresje itp  to na prawdę nie warto inwestować w towar.

Od tego jest mono,gliceryna itp która pompuje w pewnym senie wodę i "spadki"" nie są drastyczne tylko powoli schodzą ze czasem można nawet tak oszukać społeczeństwo ze chociaż zatrzymamy ledwie 30% to efekt spadającej opuchlizny jest bardzo powolny i stopniowy.
...Kazdy ma chwile, ze by to wszystko jeb**l i patrzy w lustro jak lzy mu ciekna, ale go nie razi swiatlo, to razi swiat co upokaza, uczucia zamraza, takie sytuacje stwarza, ze masz wszystkiego dosyc, ile mozna od zycia w serce przyjmowac ciosy...

#8 Krystiano

Krystiano

Suchoklates

• Members
  • 135 postów
  • Locationwawa

Napisany 10 październik 2011 - 22:51

neradestyx - dzieki takim wypowiedzia siedze na tym forum , wkoncu ktos to jasno i sensownie powiedział . podpisac te wypowiedz mozna - chce wziac ale co ze spadkami i wklejac na podobne pytania  :)

dokladnie pamietam jaki wtedy wkorr chodzilem ale fakt choroba wtedy byla , zarcie i trening z dupy ...

0 użytkowników czyta ten temat

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych użytkowników

Toggle shoutbox Shoutbox Open the Shoutbox in a popup

@  Turo1002 : (04 styczeń 2020 - 12:36 ) 2020 bum
@  Telkontar : (19 październik 2017 - 11:21 ) Ihaaaaaa
@  Olszak2017 : (13 luty 2017 - 01:51 ) Cześć wszystkim widze, że już nikt chyba tutaj nie zagląda
@  Miras : (27 listopad 2016 - 00:02 ) I ja:)
@  ZeHir : (13 listopad 2016 - 21:03 ) Ja czasem sprawdzic czy cos sie dzieje ale jednak nic:)pzdr Kowal :)
@  Kowal : (04 lipiec 2016 - 13:12 ) Ktoś tu jeszcze zagląda ?
@  C1nas : (21 listopad 2015 - 21:56 ) co jest forum calkowicie umarlo
@  Turo1002 : (14 wrzesień 2015 - 00:52 ) siema siema
@  Mestes : (19 maj 2015 - 19:53 ) Aleee pustoo, dawno tu się nie było
@  dominikos12 : (29 lipiec 2014 - 14:07 ) Siema, powiedzcie mi czy jest jakiś sposób na ten okrutny smak BCAA x-tra Lemon z Activlab, bo po dwóch porcjach mnie już mdli -,-
@  waski : (06 marzec 2014 - 15:37 ) Ja mam pytanie gdzie sa archiwa dziennikow
@  Olszak : (16 luty 2014 - 20:28 ) wy też nie możecie dodać zdjęcia ? wyskakuje błąd serwera...
@  Olszak : (16 luty 2014 - 20:28 ) siemka
@  Buncol : (23 styczeń 2014 - 21:05 ) Odnośnie spamu, to pojawia się on ponieważ nie wszystkie konta spamerów zostały jeszcze wyłapane. Nowi się już raczej nie rejestrują.
@  23Viper23 : (11 styczeń 2014 - 11:34 ) czy nie idzie nic zrobić by ochronic forum przed spamem?
@  waski : (08 styczeń 2014 - 18:06 ) Znowu spam :/
@  grzegorzy169 : (29 grudzień 2013 - 13:32 ) Szukam treningu na poprawę wycisku. Kiedyś był a teraz jakoś nie mogę znaleźć
@  grzegorzy169 : (29 grudzień 2013 - 13:29 ) Witam wszystkich
@  Kronos94 : (29 grudzień 2013 - 08:00 ) rzuci ktoś okiem?
@  Kronos94 : (29 grudzień 2013 - 08:00 ) http://www.atleci.pl...94/#entry150276